تداوم اجرای پروژه‌ گازرسانی به ۱۲ شهر و ۸۰۵ روستای سیستان‌وبلوچستان

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: پس از تکمیل موفقیت‌آمیز پروژه‌های گازرسانی به این استان، اکنون عملیات گازرسانی به ۱۲ شهر و ۸۰۵ روستای سیستان‌وبلوچستان به این شرکت گاز واگذار شده است.

به گزارش شانا به‌نقل از شرکت ملی گاز ایران، رحمان محمودی در تشریح تازه‌ترین وضع مأموریت گازرسانی این شرکت به استان سیستان‌وبلوچستان توضیح داد: پس از تکمیل عملیات گازرسانی به استان خراسان جنوبی، این شرکت به‌عنوان یکی از استان‌های معین برای گازرسانی به ۱۲ شهر و ۸۰۵ روستا در سیستان‌وبلوچستان انتخاب شد.

وی افزود: اکنون پروژه گازرسانی به ۶ شهر و ۶۶ روستا در این استان از سوی شرکت گاز خراسان جنوبی انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ادامه داد: تاکنون ۳۵۵ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع به‌منظور گازرسانی سریع به این شهرها و روستاها اجرا شده است.

محمودی تصریح کرد: افزون‌برآن، عملیات گازرسانی به ۶ شهر و ۲۶۸ روستای دیگر سیستان‌وبلوچستان که از سوی شرکت گاز استان خراسان جنوبی اجرا خواهد شد، در دست پیمان‌سپاری است و پس از انجام مراحل اداری و قانونی، عملیات گازرسانی به این شهرها و روستاها نیز آغاز می‌شود.

وی یادآور شد: هم‌اکنون عملیات گازرسانی به شهرهای نیک‌شهر، ساربوک، راسک، اسپکه، چانف و برشک با پیشرفت قابل‌ توجهی در حال اجراست.

کد خبر 643235

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =