۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
  • کد خبر: 288246
استقرار یک جایگاه سیار عرضه سوخت در پلدختر

شرایط سوخت‌رسانی در منطقه سیل‌زده پلدختر با استقرار یک دستگاه جایگاه سیار عرضه سوخت در منطقه سیل زده پلدختر در وضع مطلوب‌تری قرار گرفت.

جعفر پورفرجودی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، در گفت‌وگو با خبرنگار شانا از استقرار یک دستگاه جایگاه سیار بنزین به‌منظور سوخت‌رسانی مطلوب در شهرستان پلدختر خبر داد.

وی افزود: این جایگاه هم‌اکنون نصب و راه‌اندازی شده و در حال عرضه بنزین به مردم و نیروهای امدادی منطقه است.

سخنگوی شرکتملی پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: امروز همچنین دو دستگاه نفتکش سیار عرضه نفت‌گاز به تجهیزات امدادی در پلدختر نیز مورد بهره‌برداری و وضع توزیع سوخت این شهرستان در شرایط بهتری قرار گرفت.

به گزارش شانا، پیمان بهرامی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان پیش از این از سوخت‌رسانی بی‌وقفه به شهرستان‌های سیل‌زده استان لرستان خبر داده بود.

وی  با تاکید بر سوخت‌رسانی بی‌وقفه به خودروهای عادی در جایگاه و بالگردهای امداد و نجات در شهرستان‌های سیل زده استان لرستان گفته بود: دو جایگاه چاغروند و بابازید (بخش بنزین جایگاه) از سه جایگاه موجود در شهرستان پلدختر که به دلیل آبگرفتگی غیرفعال بودند، فعال شده است و بی‌وقفه به مردم و امدادگران سوخت‌رسانی می‌شود و گروه‌های مستقر در منطقه آماده هستند تا در صورت مساعد شدن شرایط عمومی، جایگاه سوم شهرستان پلدختر نیز در مدار بهره‌برداری قرار گیرد.

کد خبر 288246

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =