خدمت‌رسانی صنعت نفت جنوب به زائران اربعین حسینی

به همت ستاد اربعین صنعت نفت جنوب، افزون بر نصب و آماده‌سازی موکب شهدای صنعت نفت، ۱۴ دستگاه کانکس نیز در پایانه مرزی چزابه به‌منظور خدمت‌رسانی به زائران اربعین اختصاص یافت.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، از ۱۴ کانکس اختصاص داده شده از سوی شرکت ملی حفاری، ۱۲ دستگاه (١٠ دستگاه خواب و  دو دستگاه سرویس بهداشتی) به پلیس راهور استان خوزستان  و دو دستگاه (یک دستگاه خواب و یک دستگاه سرویس بهداشتی) به حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان تحویل داده شد.

بر اساس این گزارش، همچنین موکب شهدای صنعت نفت در پایانه مرزی چزابه با مساحت ۳۲۰ متر مربع از اول هفته آینده آماده پذیرایی و اسکان زائران است و تا سه روز بعد از اربعین و بازگشت زوار دایر است.

موکب شهدای صنعت نفت جنوب از سال ۹۵ تاکنون هر سال در مرز چزابه برپا می‌شود و افزون بر پذیرایی روزانه از زائران، دارای نمازخانه و محل اسکان و استراحت برادران و خواهران زائر با ظرفیت یک هزار نفر است.

همچنین نصب و آماده‌سازی این موکب از سوی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت - جنوب) با پشتیبانی شرکت‌های تابع وزارت نفت در استان خوزستان انجام می‌شود.

شرکت‌های تابع وزارت نفت در استان خوزستان در ایام اربعین کمک‌ها و خدمات خود را به صورت منسجم و در قالب ستاد اربعین حسینی صنعت نفت ارائه می‌کنند.

کد خبر 293903

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =