توزیع آب آشامیدنی در غیزانیه به ۳۰۰ هزار لیتر رسید

توزیع آب آشامیدنی منطقه غیزانیه اهواز با افزایش تعداد تانکرهای آبرسانی از سوی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، به ۳۰۰ هزار لیتر در روز رسید.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، به‌منظور رفع مشکل آب شرب ساکنان بخش غیزانیه شهرستان اهواز تا زمان تکمیل پروژه آبرسانی به این منطقه، ۶ تانکر آبرسانی در اختیار بخشداری غیزانیه و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قرار داده شده بود که پنج دستگاه دیگر به آنها افزوده شد تا روزانه ۳۰۰ هزار لیتر آب آشامیدنی در این بخش توزیع شود.

همچنین با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت - جنوب) و فرماندهان پایگاه‌های بسیج شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز مارون و کارون و نیز بسیج سازندگی حوزه مقاومت، چگونگی رفع مشکلات آبرسانی آنی به روستاهای بخش غیزانیه بررسی و گزارشی از اقدام‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و حوزه بسیج شهید تندگویان از قبیل واریز بودجه مصوب تخصیصی قبلی و تأمین تانکرهای حامل آب آشامیدنی ارائه شد.

در ادامه سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان از روند ساخت مسجد امام علی (ع) صفیره از سوی گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون بازدید کرد.

صنعت نفت در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، کمک به تأمین بخشی از اعتبار پروژه آبرسانی به غیزانیه را به میزان بیش از ۲۵ میلیارد تومان به انجام رسانده است.

کد خبر 303271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =