امکان افزایش ذخیره‌سازی بنزین در تأسیسات منطقه ساری فراهم شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری از فراهم شدن زیرساخت‌های لازم به‌منظور ذخیره‌سازی بنزین در تأسیسات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، سبحان رجب‌پور در این باره گفت: زیرساخت‌های لازم به‌منظور ذخیره‌سازی حداکثری فرآورده بنزین در تأسیسات نفتی منطقه ساری توسط پکارکنان پرتلاش واحد مهندسی فراهم و آماده بهره‌برداری شده است.

وی افزود: با توجه به سیاست‌های کلان وزارت نفت و به‌منظور استفاده حداکثری از امکانات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با هدف ذخیره‌سازی بنزین با اقدام شبانه‌روزی واحد مهندسی منطقه ساری، بخش قابل توجهی از ظرفیت انبار نفت شهید اسماعیلی و شهید تندگویان آماده بهره‌برداری شده است.

رجب‌پور تأکید کرد: این عملیات با لایروبی و تغییرات و تعمیرات مورد نیاز مخازن منتخب محقق شده و به ذخیره‌سازی بنزین اختصاص یافته است.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری ضمن قدردانی از زحمات شبانه‌روزی کارکنان واحد مهندسی این شرکت برای راه‌اندازی این پروژه اظهار کرد: از طریق اصلاح مسیرهای موجود، امکان ذخیره‌سازی بنزین در تأسیسات نفتی شهید تندگویان نکا با در نظر گرفتن چرخه صادرات فراهم شد.

رجب‌پور اظهار کرد: نیروهای جوان و فعال واحد مهندسی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با تعریف پروژه‌های مهم و کارآمد در تلاش‌اند انبار نفت شهید اسماعیلی ساری و شهید تندگویان نکا را فعال و به روز نگه دارند و در بالاترین سطح کیفی و آمادگی قرار دهند.

کد خبر 304155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =