نصب هزار و ۴۰۰ انشعاب گاز در استان گیلان در تیرماه ۹۹

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از نصب هزار و ۴۰۰ انشعاب گاز در تیرماه امسال در این استان خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر همچنین از اجرای ۴۴ کیلومتر عملیات شبکه‌گذاری گاز در این بازه زمانی در استان گیلان خبر داد و گفت: با انجام این عملیات، مجموع طول شبکه گاز در گیلان به بیش از ۲۱ هزار و ۱۳۵ کیلومتر افزایش یافته است.

وی افزود: با وجود برخورداری بیش از ۹۵ درصدی خانوارهای روستایی گیلان از نعمت گاز طبیعی، شرکت گاز استان با همت و جدیت فراوان برای گازدار شدن همه روستاییان تلاش می‌کند و سهم ۸۹ درصدی بخش روستایی از عملیات شبکه‌گذاری در تیرماه امسال گواه این مدعاست.

اکبر با اشاره به نصب یک هزار و ۴۰۰ انشعاب گاز در تیرماه امسال، اظهار کرد: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴ درصد رشد داشته و با تحقق این مهم، مجموع انشعابات گاز در گیلان به بیش از ۵۹۸ هزار انشعاب افزایش یافته است.

وی با اشاره به اجرای مستمر عملیات گازرسانی و اجرای حفرات خالی و به تبع آن، افزایش تعداد تأسیسات و طول خطوط گاز در استان، بر رعایت الزامات ایمنی و نظارت مستمر بر عملیات و تأسیسات گاز تأکید کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان از برنامه‌ریزی این شرکت برای گازرسانی به مناطق روستایی باقی‌مانده واجد شرایط و افزایش درصد برخورداری گاز روستایی به بالای ۹۷ درصد در این استان خبر داد.

کد خبر 305486

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =