تحریم‌ تاثیری بر پایداری صنعت انتقال نفت ایران نداشته است

مدیر کالای شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه هیچ عملیاتی در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با وجود تحریم‌های ظالمانه متوقف نمی‌شود و در صورت ضرورت از کالاهای جانشین استفاده می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، ابوالقاسم زمانی در این باره افزود: در حوزه تأمین یا تعمیرات بیش از ۹۰ درصد کالاها به لحاظ تعدادی و بیش از ۹۸ درصد به لحاظ ارزشی از مجموع کالاهایی که اداره کالا تأمین می‌کند، اعم از لوله، شیرآلات، توربین‌ها، دیزل‌ها، پمپ‌ها، مواد شیمیایی، ابزار دقیق و لوازم برقی بومی‌سازی شده است.

وی با اشاره به همکاری شرکت با تولیدکنندگان داخلی تأکید کرد: ما همکاری بسیار خوبی با تولیدکنندگان و سازندگان قطعات داخلی داریم و در موارد بسیاری زمینه همکاری این تولیدکنندگان با شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی فراهم شده و در چنین شرایطی هیچ‌گاه عملیات انتقال حتی در شرایط سخت مثل جنگ و تحریم متوقف نشده است.

زمانی با بیان اینکه ما با افتخار برای اعتلای این شرکت فعالیت می‌کنیم، یادآور شد: با وجود همه تلاش‌هایی که می‌شود، هیچ‌گاه حرکت رو به جلو متوقف نمی‌شود و به‌طور دائم در حال فعالیت و برنامه‌ریزی هستیم تا از طریق تولیدات داخلی کالاهای مورد نیاز شرکت تأمین شود.

کد خبر 307822

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =