توزیع حدود ۱۰۰ میلیون لیتر انواع فرآورده‌ نفتی در منطقه شاهرود

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود از توزیع بیش از ۱۰۰ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در آذرماه امسال‌ در سطح منطقه شاهرود خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود، علی‌اکبر عرب‌عامری در این باره گفت: تأمین و ارسال سوخت موردنیاز استان سمنان و بعضی از شهرستان‌های استان‌های همجوار با وجود شرایط سخت زمستانی و کرونایی در حال انجام است.

وی افزود: با توجه به اینکه رسالت و ماهیت این شرکت خدمت‌رسانی به مردم و تأمین سوخت بخش‌های مختلف حمل‌ونقل، خدماتی، تولیدی، صنعتی، کشاورزی، اصناف و نیروگاه‌هاست، فعالیت آن در همه ایام تعطیل، غیرتعطیل و شرایط‌ مختلف جوی ادامه دارد.

عرب‌عامری تأکید کرد: ماه گذشته با تلاش شبانه‌روزی خادمان عرصه سوخت‌رسانی و حمل‌ونقل، تأمین و ارسال به‌موقع حدود ۹۵ میلیون لیتر انواع فرآورده‌ نفتی مورد نیاز بخش‌های مختلف استان، همچنین سوخت مورد نیاز دو نیروگاه بزرگ برق شهرستان‌های شاهرود و سمنان و همچنین شرکت‌های بزرگ تولیدی ارسال شد.

مدیر پخش منطقه شاهرود گفت: همچنین حدود ۵ میلیون لیتر انواع فرآورده‌ نفتی شامل نفت‌کوره، نفت‌گاز، بنزین و نفت سفید به نیروگاه برق نیشابور و شهرستان‌های مشهد، گرگان، سبزوار، نیشابور، کاشمر، اسفراین و تعدادی دیگر از شهرستان‌های استان‌های خراسان رضوی، جنوبی، شمالی و گلستان ارسال شده است.

عرب‌عامری ضمن قدردانی از تلاشگران حوزه سوخت‌رسانی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، ذخایر سوخت مورد نیاز استان در انبارهای نفت مطلوب است و با فعالیت شبانه‌روزی بخش عملیاتی شرکت، سوخت موردنیاز جایگاه‌های عرضه سوخت استان و بخش‌های مختلف به‌موقع تأمین و ارسال می‌شود و هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

کد خبر 311355

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =