۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
  • کد خبر: 314416
۴۲۰ جایگاه عرضه سوخت در استان فارس فعال است

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: با توجه به شرایط خاص کشور در مقابله و کنترل بیماری کرونا، هماهنگی‌های لازم با مالکان ۴۲۰ جایگاه فعال عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی برای رعایت هر چه بیشتر شیوه‌نامه‌های بهداشتی در ایام تعطیلات نوروز انجام شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، امیر بنی‌کریمی ضمن تأکید بر رعایت دستورعمل‌های بهداشتی در جایگاه‌ها، از آمادگی کامل این منطقه برای سوخت‌رسانی ایام تعطیلات ابتدای سال نو در استان خبر داد و افزود: ذخیره‌سازی مناسب انواع فرآورده‌های نفتی انجام شده است.

وی بر سوخت‌رسانی به‌موقع و مطلوب در آستانه سال نو تأکید کرد و تأمین سوخت مورد نیاز مصرف‌کنندگان عمده و جزء در تعطیلات نوروز را از اولویت‌های شرکت برشمرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: سوخت مورد نیاز بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت و حمل‌ونقل به‌موقع و بدون وقفه تأمین و توزیع می‌شود.

بنی‌کریمی تهیه فهرست کشیک (واحدهای منطقه، نواحی، جایگاه‌ها، شرکت‌های حمل‌ونقل)، ذخیره‌سازی مناسب انواع فرآورده‌ نفتی، هماهنگی با مبادی تأمین درباره ارسال به‌موقع و روزآمد کردن سیستم‌های فروش را از جمله اقدام‌های این شرکت در زمینه سوخت‌رسانی در ایام تعطیلات برشمرد.

وی با اشاره به رتبه چهارم فارس در مصرف فرآورده‌های نفتی کشور تصریح کرد: همه ۴۲۰ جایگاه سوخت مایع (بنزین و نفت‌گاز) و سی‌ان‌جی استان فارس هم‌اکنون فعال و در حال ارائه خدمات به مردم شریف استان است و با اقدام‌ها و هماهنگی‌های انجام‌شده این روند در ایام تعطیلات پایان سال و نوروز نیز ادامه خواهد داشت.

کد خبر 314416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =