درخشش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در بازارهای جهانی با وجود تحریم‌ها

مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس از عرضه‌ موفق و با رقابت دو فرآورده ویژه ابرپالایشگاه میعانات گازی جهان در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، رضا کارآمد در تشریح عرضه موفق دو فرآورده ویژه شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران، بیان کرد: این عرضه با حجم ۹۰ هزار متریک تن نفتای سبک و ۷۰ هزار متریک تن نفتای میانی صورت پذیرفت که با استقبال فعالان بازار بین‌المللی مواجه شد.

وی ادامه داد: کماکان قیمت فروش نفتای پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس بالاترین قیمت صادراتی فروش نفتا در ایران است و این فروش از تثبیت بازار فرآورده نفتای شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در بازارهای بین المللی حکایت دارد.

مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس افزود: ابرپالایشگاه ستاره خلیج‌فارس به سبب حجم تولید، با توان و عملکرد خوب کارگروه ویژه قیمت‌گذاری فرآورده و به‌کارگیری الگوریتم‌های نوین جهانی برای پیش‌بینی قیمت‌ها، برنامه‌ریزی مدون و تحلیل و رصد بازار هدف، اصلی‌ترین تعیین‌کننده قیمت فرآورده‌های ویژه به‌ویژه نفتا در بورس انرژی به‌شمار می‌رود.

کارآمد عرضه‌ فرآورده‌ها در بورس انرژی را سبب شفافیت بیشتر در نحوه‌ فروش محصولات دانست و تأکید کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های اصولی و استفاده از همه ظرفیت‌های صادراتی، شاهد فعالیت گسترده‌تر و درخشش بیشتر ستاره خلیج‌فارس در بورس انرژی باشیم.

وی تأکید کرد: شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس همواره حمایت از تولید و پشتیبانی خوراک به پتروشیمی‌های داخلی را وظیفه خود می‌داند و با برنامه‌ریزی‌های دقیق و  نشست‌های متعدد گروهی، همچون گذشته آمادگی‌ کامل برای فروش‌ محصولات به پتروشیمی‌های بزرگ و کوچک دارد.

مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس تأ‌کید کرد: موفقیت‌های امروز ما ناشی از تلاش تمامی همکارانمان در پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس به‌منظور تقویت ورود به بازارهای بزرگ بین‌المللی، افزایش مارجین فروش فرآورده‌های ایرانی در دوران تحریم‌های ظالمانه و استفاده از همه ظرفیت‌های صادراتی کشور است.

کارآمد تصریح کرد: به‌رغم فشارهای جهانی، با حداکثر بهره‌گیری از توان متخصصان و متعهدان جهادگر و ظرفیت‌های موجود در شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، توانسته‌ایم نقش مؤثری در صادرات فرآورده‌های ویژه در بازارهای جهانی ایفا کنیم و امیدواریم این روند به پشتوانه‌ تلاش و روحیه‌ جهادی همکاران، شناسایی بازارهای جدید مصرف و تمرکز بر مقاصد جدید صادراتی ادامه‌دار باشد تا شاهد افزایش ارزآوری برای ایران اسلامی باشیم.

کد خبر 449062

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =