حداقل ۴۰ درصد افزایش فروش نفت داشته‌ایم

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حداقل ۴۰ درصد افزایش فروش نفت داشته‌ایم، گفت: در بخش انعقاد قراردادها با کشورهایی مانند روسیه، چین و ترکمنستان و انتقال فناوری از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت، دستاوردهای خوبی محقق شده است.

به گزارش شانا به نقل از تسنیم، فریدون حسنوند با اشاره به اینکه در بخش فروش نفت به همت وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران موفقیت‌های خوبی رقم خورده است، گفت: در بخش فروش نفت حداقل ۴۰ درصد افزایش فروش داشته‌ایم و پول حاصل از آن نیز بازگشته است.

وی با اشاره به اینکه با وجود سرمای شدید زمستان امسال، در بخش تولید و تأمین گاز مشکلی نبوده است، افزود: این مسئله جزو دستاوردهای مهم وزارت نفت است که در بخش تأمین گاز مصرفی مردم اختلالی ایجاد نشده است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش سوآپ نیز اتفاق‌های خوبی رقم خورده که می‌تواند بخشی از مشکلات ما را حل کند، گفت: در بخش انعقاد قراردادها با کشورهایی مانند روسیه، چین و ترکمنستان و انتقال فناوری از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت، دستاوردهای خوبی محقق شده است که می‌تواند راهگشا باشد.

حسنوند ادامه داد: اگر این روند مثبت در وزارت نفت و شرکت ملی نفت ادامه داشته باشد در حوزه تولید و اشتغال نیز روزهای خوبی را در پیش خواهیم داشت.

وی اظهار کرد: اقدام‌های خوبی مانند افزایش فروش نفت و توسعه طرح‌ها محقق شده که سبب ناراحتی دشمنان خارجی است و آنها به‌دنبال ایجاد فضایی هستند که دوستان ما در وزارت نفت نتوانند اجرای مأموریت‌ها را به‌خوبی ادامه دهند.

نماینده اندیمشک در مجلس با اشاره به برگزاری نشست مجمع نمایندگان استان خوزستان با حضور رئیس‌جمهوری گفت: در این نشست موارد مرتبط با استان خوزستان، فعالیت‌های گذشته، اقدام‌های آینده، همچنین دستاوردهای وزارت نفت در چند وقت اخیر مطرح شد.

کد خبر 452517

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =