پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست گشایش یافت

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست با حضور وزیر نفت و مشارکت ۴۳۰ شرکت داخلی و خارجی در چهار گروه مواد اولیه، ماشین‌آلات، کالای ساخته و نیمه‌ساخته و خدمات فنی و مهندسی آغاز به‌کار کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست صبح امروز (دوشنبه، ۱۸ بهمن‌ماه) و از دقایقی پیش با حضور وزیر نفت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفرا، معاونان  وزیر نفت و صاحبان و فعالان صنعت پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

دوره پانزدهم نمایشگاه ایران‌پلاست با حضور ۴۳۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین، تایوان و ایتالیا در ۹ سالن اختصاصی و در چهار گروه کالایی مواد اولیه، ماشین‌آلات، محصولات و خدمات فنی و مهندسی برگزار شده است.

هم‌زمان با برگزاری پانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست، نمایشگاه مجازی ایران‌پلاست نیز برای مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگانی که امکان حضور فیزیکی در نمایشگاه ندارند، در تاریخ نمایشگاهی ایران پلاست به‌مدت یک‌ماه دایر است.

افزون‌بر این، برگزاری ۱۷ نشست تخصصی و کارگاه آموزشی در حوزه صنایع پایین دستی پتروشیمی و پلیمری در حاشیه این دوره از نمایشگاه برنامه‌ریزی شده است. همچنین ۳۰۰ بازرگان خارجی از ۱۵ کشور در رویداد بین‌المللی ایران‌پلاست حاضر خواهند شد.

نمایشگاه ایران‌پلاست با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و شعار «کسب‌وکار جهانی» در ۲۰ هزار مترمربع سالن‌های سرپوشیده و ۲۵۰۰ متر فضای باز از ۱۸ تا ۲۱ بهمن‌ماه از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران دایر است.

کد خبر 452903

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =