طرح ضربتی افزایش تولید میدان سرخون با نگاه ویژه دنبال می‌شود

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: طرح ضربتی افزایش تولید میدان گازی سرخون به‌منظور پایداری خوراک پالایشگاه گازی سرخون، با نگاه ویژه دنبال می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از نفت مناطق مرکزی ایران مهدی حیدری پس از بازدید از منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی در بندرعباس اظهار کرد: پروژه احداث ایستگاه تقویت فشار گاز سرخون به‌صورت EPCF  در دستور کار قرار گرفته است و با جدیت دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طی چهار ماه مسئولیت مدیرعاملی در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به تمامی استان‌های حوزه عملیاتی این شرکت سفر کرده و از نزدیک با کارکنان در مناطق عملیاتی دیدار و گفت‌وگو داشته است، افزود: کارکنان این شرکت در شرایط سخت آب‌وهوایی و در نقاط دور افتاده، جهادگرانه وظایف خود را به‌خوبی انجام می‌دهند.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تصریح کرد: در این سفرها چالش‌ها و موانع در حوزه تولید و منابع انسانی شناسایی شده‌اند و با جدیت به‌دنبال پیاده‌سازی طرح‌های ضربتی افزایش تولید و برنامه‌های اساسی به‌منظور برطرف کردن مشکلات کارکنان و ارتقای بهره‌وری و رضایت‌مندی سازمانی هستیم.

حیدری منابع انسانی را یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های سازمان دانست و با اشاره به تلاش کارکنان منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی اظهار کرد: این منطقه به‌دلیل تأمین گاز خط لوله هفتم سراسری و برخی صنایع مهم در استان هرمزگان از جایگاه راهبردی برخوردار است.

وی با اشاره به تعهد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی گفت: به‌طور کلی وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های زیرمجموعه آن نگاه ویژه‌ای به مسئولیت‌های اجتماعی دارند و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز طبق روال گذشته و با همین رویه اولویت خود را به جذب نیروهای بومی به‌ویژه در پروژه‌های مهم پیش‌رو و خدمات‌رسانی به شهرها و روستاهای پیرامونی قرار داده است.

کد خبر 460763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =