حفاری شمال و تیراختور سرویسز تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شرکت‌های حفاری شمال و تیراختور سرویسز روسیه در زمینه‌های مختلفی از جمله تجهیزات حفاری حفاری‌های جهت‌دار (Directional drilling) همکاری می‌کنند.

به گزارش خبرنگار شانا، شرکت‌های حفاری شمال و تیراختور سرویسز امروز (سه‌شنبه، ۲۶ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه نخستین نشست B2B شرکت‌های ایرانی و روس در زمینه نفت و گاز در حضور احمد اسدزاده، معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

مرتضی پاکروان‌نوقانی، سرپرست شرکت حفاری شمال با اشاره به امضای این تفاهم‌نامه گفت: این تفاهم‌نامه و توافق‌نامه در زمینه همکاری برای خدمات حفاری به‌ویژه خدمات حفاری جهت‌دار و تأمین تجهیزات امضا شده است.

وی از تجربه خوب شرکت حفاری شمال در ارائه خدمات فنی و مهندسی و تخصصی حفاری یاد و تصریح کرد: اگر روس‌ها به این خدمات نیاز داشته باشند، در آینده تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهایی را در این زمینه تنظیم می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت حفاری شمال با اشاره به حضور شرکت تیراختور سرویسز روسیه در فهرست بلند شرکت ملی نفت ایران گفت: شرکت حفاری شمال بر همین اساس می‌تواند با شرکت روس فعالیت مشترک داشته باشد.

پاکروان‌نوقانی درباره احجام و مقدار ارزی ریالی همکاری‌ها توضیح داد: اکنون تنها برای همکاری تفاهم‌نامه امضا شده است و بر اساس این تفاهم در آینده در محورهای مشخص‌شده برای قراردادهای مجزا مذاکره و توافق می‌شود.

کد خبر 472590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =