بازدید معاون فنی و عملیاتی پخش منطقه زاهدان از پایانه مرزی میرجاوه

معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان به‌منظور سوخت‌رسانی مطلوب و روان‌سازی سوخت‌گیری اتوبوس‌های حامل زائران پاکستانی در مرزهای سیستان و بلوچستان، از پایانه مرزی میرجاوه بازدید کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، مهدی سلیمی در این بازدید با بیان اینکه پایانه مرزی میرجاوه یکی از دو گذرگاه برای تردد زائران پاکستانی در مراسم اربعین است، افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام‌شده جایگاه اختصاصی خلیج فارس میرجاوه برای تسهیل سوخت‌گیری اتوبوس‌های حامل زائران اباعبدالله الحسین (ع) تعیین شده است.

وی افزود: از روز شنبه، یازدهم شهریورماه تاکنون سوخت‌رسانی به ۹۵ دستگاه اتوبوس حامل زائران پاکستانی با امکانات و تجهیزات لازم به‌صورت شبانه‌روزی در این جایگاه انجام شده است.

معاون فنی و عملیاتی منطقه زاهدان در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از همکاری دستگاه‌های اجرایی دست‌اندرکار در زمینه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای تأمین و توزیع مطلوب سوخت مورد نیاز جایگاه‌های منطقه برای خودروهای زائران انجام شده و تاکنون هیچ مشکلی در این زمینه وجود نداشته است.

منطقه زاهدان یکی از مناطق سی‌وهفت‌گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و در همسایگی کشورهای پاکستان و افغانستان است که با دارا بودن چهار ناحیه (زاهدان، زابل، خاش و سراوان)، سه انبار نفت تدارکاتی و دو مرکز سوخت‌گیری هواپیمایی وظیفه تأمین و توزیع سوخت در مرکز، شمال و بخش‌هایی از جنوب استان سیستان و بلوچستان را به‌عهده دارد.

کد خبر 630015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =