طرح‌های گازرسانی استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسند

طرح‌های گازرسانی به ۸ روستا، ۴۵ واحد صنعتی و بیش از ۷ هزار واحد مسکونی پروژه‌های نهضت ملی مسکن زنجان همزمان با دومین سفر رئیس‌جمهوری به این استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، طرح گازرسانی به ۷ هزار و ۶۳۹ واحد مسکونی در قالب گازرسانی به پروژه‌های مسکن ملی استان همسو با توسعه خدمات‌رسانی به هموطنان و با اقدام‌های جهادی و تلاش شبانه‌روزی کارکنان صنعت گاز کشور، روز جمعه (۱۵ دی‌ماه) و همزمان با سفر سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری و هیئت دولت به استان زنجان، با حضور مجید چگنی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به بهره‌برداری می‌رسند.

براساس این گزارش، طرح‌های گازرسانی ۸ روستای ماری، سیلمان بلاغی، باش سیز، قاضی آباد، چومالو، بیرونده، قره حصارلو، بایندر و ۴۵ واحد صنعتی از جمله دیگر پروژه‌هایی است که در جریان سفر رئیس‌جمهوری به استان و با حضور معاون وزیر نفت در امور گاز به بهره‌برداری خواهند رسید.

اجرای این طرح‌ها با اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومان و بیش از ۹۰ هزار متر شبکه‌گذاری انجام شده است.

شایان ذکر است، با تلاش کارکنان شرکت ملی گاز ایران همه طرح‌های مربوط به گازرسانی به ۳۸ روستای استان زنجان که در سفر نخست رئیس‌جمهوری به تصویب رسیده بود، به طور ۱۰۰ درصد اجرا و به بهره‌برداری رسیده‌اند.

کد خبر 635642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =