گزینش خط مقدمی برای پالایش نیروهای مؤمن و متعهد است

دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت با اشاره به اینکه یکی از بزرگ‌ترین وظایف ما در گزینش صیانت از ارزش‌ها، قرآن، قانون اساسی و فرمان‌های معمار کبیر انقلاب است، اظهار کرد: گزینش خط مقدمی برای پالایش نیروهای مؤمن و متعهد است که بزرگ‌ترین مسئولیت در جهاد تبیین به‌شمار می‌آید.

به گزارش خبرنگار شانا، مجید امیدی‌شهرکی، امروز (چهارشنبه، دوم اسفندماه) در آیین رونمایی از یادبود شهدا با بیان اینکه اگر امروز به خود می‌بالیم به‌ برکت مجاهدت‌های امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر است، گفت: یاد شهدا همیشه باید در ذهن مردم بماند.

وی با اشاره به اینکه هویت ما به برکت شهدا و وجود ایثارگران است، افزود: اگر قدمی در مسیر شهدا، منویات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری برمی‌داریم به برکت وجود و تربیت حسینی مادران شهیدان است.

دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت اظهار کرد: فصل تازه‌ای که مقام معظم رهبری با عنوان جهاد تبیین برای ما گشوده‌اند، وظیفه تک‌تک ماست و کسی که جهادگر است باید سختی بکشد، ما در جهاد شهید می‌دهیم و جهادی که بدون صدمه و لطمه نباشد جهاد نیست.

امیدی‌شهرکی با بیان اینکه در پیشانی مسیر جهاد باید کسانی باشند که مدعی دفاع از ولایت و آرمان‌های شهدا هستند، گفت: این وظیفه‌ مجموعه‌ای است که ادعا می‌کند حافظ آرمان‌های دفاع مقدس، جمهوری‌اسلامی و امام خمینی(ره) است.

وی با اشاره به اینکه یکی از بزرگ‌ترین وظایف ما در گزینش صیانت از ارزش‌ها، قرآن، قانون اساسی و فرمان‌های معمار کبیر انقلاب است، اظهار کرد: گزینش خط مقدمی برای پالایش نیروهای مؤمن و متعهد است که بزرگ‌ترین مسئولیت در جهاد تبیین به‌شمار می‌آید.

دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت با بیان اینکه جهاد تبیین زمانی اتفاق می‌افتد که ما نگاهمان را عوض کنیم، افزود: امروز نباید منویات مقام معظم رهبری روی زمین بماند و بسیج گزینش می‌تواند در این راه کمک کند.

امیدی‌شهرکی با اشاره به اینکه پاسداری از آرمان‌های شهدا بزرگ‌ترین وظیفه‌ای است که باید به آن عمل کنیم، گفت: هر روز باید احساس دین داشته باشیم و بیش از پیش کار کنیم، تکلیف ما به‌ویژه در حوزه گزینش سنگین است.

کد خبر 637934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =