لزوم پیشبرد چرخه تولید تا مصرف در صنعت نفت  همسو با سالم‌سازی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با اشاره به تشکیل زنجیره ارزش در صنعت نفت، تأکید کرد: چرخه تولید تا مصرف در صنعت نفت باید همواره رصد و همسو با سالم‌سازی گام برداشته شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، علیرضا دانشی روز چهارشنبه (هشتم فروردین‌ماه) در نخستین نشست پیگیری پیشرفت تولید با حضور مدیران و رؤسای شرکت ملی مناطق نفت‌خیز  ضمن اشاره به اهمیت تلاش‌های صنعتگران عرصه نفت، گفت: فعالیت در حوزه نفت به اقتصاد کشور کمک می‌کند و پیشرفت اقتصادی کشور با ارتقای کیفیت زندگی مردم همراه است.

وی افزود: عزم و اراده همه‌جانبه مجموعه مناطق نفت‌خیز جنوب همسو با تولید پاک، تلاش برای بهبود اوضاع کنونی و  حرکت به‌سمت وضع مطلوب است.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تصریح کرد: سال نو باید سال تسهیل‌گری باشد و مسائل سازمان و واحدهای خود را باید به‌صورت هدفمند و مؤثر راهبری کنیم.

دانشی با تأکید بر اینکه در انجام امور و مدیریت زمان نباید زمان را تلف کنیم، افزود: برای موفقیت باید ظرفیت‌های مدیریت‌های مختلف را با زمان‌شناسی رصد کنیم، تا بتوانیم در زمان محدود خدمت‌رسانی خود را انجام دهیم.

قدردانی رئیس‌جمهوری از نفتی‌ها

وی احیای چاه‌های تعمیری، نگهداری تأسیسات و افزایش یک میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه‌ای نفت در روز را از جمله دستاوردهای بزرگ صنعتگران و جهادگران صنعت نفت خواند و قدردانی سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری در نشست ویدیو کنفرانسی شورای اداری استان‌ها از صنعت نفت را را ناظر بر این مجاهدت‌ها دانست.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با بیان اینکه جهش تولید با مشارکت مردم که همسو با منویات رهبر معظم انقلاب است لازمه ملی ماندن صنعت نفت است، گفت: کارکنان خدوم نفت متعصبانه همسو با تولید گام بر می‌دارند و در این مسیر بخش خصوصی را نیز با خود به‌همراه می‌آورند.

دانشی با بیان اینکه سازندگان داخلی توان این را دارند که سهمی از بیکاری استان را حل کنند، ادامه داد: لازمه تحقق این موضوع تسهیل شرایط برای صدور خدمات فنی و مهندسی است، از این رو تولید محصولات داخلی اولویت نخست شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در زمینه کالاست.

وی ارتقای سطح سلامت اداری سازمان برای ایجاد محیط سالم زندگی شغلی کارکنان و تسری مکارم اخلاق را از اهداف این شرکت در حوزه سرمایه انسانی دانست.

تشکیل حلقه‌های نخبگانی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با اشاره به اهمیت جایگاه آموزش، به‌ویژه آموزش زبان‌های رایج و کاربردی جهان اظهار کرد: زبان‌آموزی، در حوزه آموزش نیروی انسانی ضروری است، همچنین از دیگر ضرورت‌های منابع انسانی شناسایی نخبگان همسو با تشکیل حلقه‌های نخبگانی برای توسعه سرمایه انسانی در همه مدیریت‌ها و معاونت‌های شرکت است.

دانشی بیان کرد: اسناد عقب‌افتاده مالی در مناطق نفت‌خیز جنوب پس از سال‌های متمادی به صفر رسیده و همه‌ مطالبات مالیاتی و شهرداری‌ها پرداخت شده است.

آشتی با جامعه پیرامونی ابرپروژه صنعت نفت است

وی با بیان اینکه در زمینه مسئولیت‌ اجتماعی ابرپروژه شرکت نفت، ارتباط و آشتی با جامعه پیرامونی است، افزود: طرح‌های آبرسانی و آسفالت روستاها از جمله اقدام‌های انجام شده در این زمینه است.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب سال جدید را برای این شرکت سال جهش تولید پاک با پیگیری، همدلی و تسهیل‌گری دانست و گفت: حرکت در این مسیر سرلوحه و هدف شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در سال ۱۴۰۳ است.

کد خبر 639398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =