تحقق افزایش توان ذخیره‌سازی با اجرای پروژه‌های پایانه نفتی خارک

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران ضمن بازدید از پروژه‌های پایانه نفتی خارک گفت: اثرگذاری این پروژه‌ها در تحقق افزایش توان ذخیره‌سازی و ارتقای شاخص‌های عملیاتی شرکت بسیار زیاد است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عباس غریبی صبح امروز (یکشنبه، ۱۹ فروردین‌ماه) در بازدید از پروژه‌های نوسازی پهلوگاه ۱۵ اسکله آذرپاد، مخازن ذخیره‌سازی، تاسیسات آب و برق و خط لوله آب آتش‌نشانی به همراه رؤسای اداره‌های عملیاتی پایانه نفتی خارک گفت: نظارت مستمر بر پروژه‌های فعال باید از اولویت‌های اساسی مدیریت‌ها متولی باشد.

وی در بازدید از اسکله آذرپاد افزود: با توجه به مأموریت شرکت پایانه‌های نفتی در تکمیل زنجیره ارزش شرکت ملی نفت ایران، آماده‌سازی شرایط عملیاتی و روند پیشرفت پروژه‌ها باید همواره در دستور کار باشد و برای رفع موانع و تنگناهای پروژه‌ها تلاش شبانه‌روزی داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی با اشاره به اهمیت موضوع نظارت بر پروژه‌ها افزود: موضوع نظارت بر پروژه‌ها به مسئولان ابلاغ شده و انتظار می‌رود کارها طبق برنامه زمان‌بندی شده و در چارچوب بودجه تعیین‌شده اجرا شوند.

در بازدید مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی از پایانه نفتی خارک، مسئولان حاضر گزارشی از روند پیشرفت پروژه‌های تعمیرات و نوسازی اسکله‌های صادراتی، مخازن ذخیره‌سازی و خط لوله آب آتش‌نشانی ارائه کردند و به‌صورت میدانی روند پیشرفت این پروژه‌ها بررسی شد.

کد خبر 639626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =