سوخت‌رسانی به مناطق سیل‌زده در حال انجام است

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سوخت‌رسانی به مناطق سیل‌زده در حال انجام است و هیچ مشکلی در تامین سوخت این مناطق وجود ندارد.

جعفر پورفرجودی به خبرنگار شانا گفت: خوشبختانه ذخیره‌سازی و خرید سوخت مورد نیاز این مناطق و همچنین مسیرهای منتهی به شهرهای مشهد مقدس، شاهرود، چالوس، هراز و ... از پیش انجام شده و هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

وی افزود: سوخت‌رسانی به مناطق سیل‌زده با همه توان ادامه دارد و سوخت مورد نیاز این مناطق برای روزهای آینده نیز ذخیره‌سازی شده است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد: خوشبختانه با پیش‌بینی‌های انجام شده و ذخیره‌سازی مناسب سوخت و همچنین آماده بودن ناوگان حمل و نقل سوخت کشور، هیچ‌گونه تراکم ناشی از کمبود سوخت در جایگاه‌های عرضه این مناطق وجود ندارد.

به گزارش شانا، نامساعد بودن شرایط جوی و وقوع سیلاب در روزهای گذشته در استان‌های شمالی کشور از جمله گلستان، مازندران، خراسان رضوی و شمالی، سمنان و ... خسارت‌های فراوان به این مناطق کشور وارد کرد.

مصرف بنزین کشور در روز سه‌شنبه، 29 اسفندماه برای نخستین بار در مقایسه با مدت مشابه سال 96، 404 هزار لیتر کاهش یافت که دلیل اصلی آن ناپایداری شرایط جوی و مطلوب نبودن وضع آب‌وهوایی محورهای مواصلاتی به‌ویژه جاده‌های شمالی کشور گزارش شده است.

کد خبر 288155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =