تامین سوخت مناطق سیل‌زده بی هیچ وقفه‌ای درحال انجام است

تلاش شبانه‌روزی مسئولان و کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای استمرار و سوخت‌رسانی به‌موقع به مناطق پر خطر و سیل‌خیز غربی و جنوب غربی کشور ادامه دارد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با توجه به ورود سامانه بارشی از ابتدای امسال به مناطق غربی و جنوب غربی کشور، نشست‌های ستاد مرکزی مدیریت بحران با حضور مدیران و مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی روزانه تشکیل می‌شود تا هماهنگی‌های لازم با مناطق برای تامین سوخت به‌موقع انجام شود.

بر این اساس، این کمیته ضمن پایش مصرف، تامین به‌هنگام سوخت همه تجهیزات امدادرسانی را در دستور کار قرار داده است.

براساس این گزارش، سوخت مورد نیاز روستاهایی که دچار آب گرفتگی شده بود نیز تامین شد و خوشبختانه هیچ مشکلی برای تامین و توزیع سوخت در سطح کشور به‌ویژه استان‌های غربی و جنوب غربی و شمالی وجود ندارد.

بر پایه این گزارش، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی افزون بر برگزاری نشست‌های مستمر درون سازمانی به‌منظور هماهنگی بیشتر با سازمان‌ها و نهادها برای همکاری و کمک به سیل‌زدگان در نشست‌های برون سازمانی نیز حضور فعال دارد و تا برگشت به شرایط عادی در کنار دیگر سازمان و نهادها از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد.

با تمهیدات اندیشیده شده، سوخت‌رسانی به مردم عادی و سیل‌زدگان با همه توان و تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در حال انجام است؛ ضمن اینکه با توجه به موج دوم برگشت مسافران نوروزی، پیش‌بینی‌های لازم برای تامین بنزین مسافران در مسیرهای پرتردد و محورهای مواصلاتی نیز انجام شده و خوشبختانه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر نارضایتی مردم از این مجموعه گزارش نشده است.

کد خبر 288223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =