شمار جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه ارومیه به ۱۲۶ باب افزایش یافت

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه سلماس از افتتاح جایگاه سوخت مایع مجتمع خدماتی و رفاهی مرادخانی همزمان با هفته دولت خبرداد.

به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، ایرج فتح‌الهی گفت: این جایگاه با ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه احداث شده و در مجموع ۱۲ نازل عرضه بنزین و نفت‌گاز دارد.

وی با اشاره به این که هم‌اکنون شمار جایگاه‌های عرضه سوخت استان به ۱۲۶ باب افزایش یافته، افزود: بخش گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) این جایگاه در سال ۱۳۸۶ به بهره‌برداری رسیده است.

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه سلماس تاکید کرد: در این جایگاه امکان عرضه همزمان سه نوع فرآورده بنزین، نفت‌گاز یورو ۵ و سی‌ان‌جی برای ۲۰ خودرو وجود دارد.

فتح‌الهی ضمن قدردانی از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در احداث این جایگاه و امکان اشتغال‌زایی برای ۱۶ نفر اعلام کرد: با راه‌اندازی این جایگاه، تعداد جایگاه‌های ناحیه سلماس به هشت باب رسیده است.

وی به تجهیزات جایگاه یاد شده اعم از سامانه پرداخت الکترونیکی وجه سوخت، کیف پول کارت سوخت و امکانات رفاهی آن شامل نمازخانه، سرویس‌ بهداشتی و کافی شاپ اشاره کرد و افزود: این مجتمع خدماتی و رفاهی در ابتدای جاده سلماس – ارومیه واقع شده و یکی از مسیرهای پرتردد استان به شمار می‌آید.

کد خبر 292806

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =