۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
  • کد خبر: 311455
کارکنان نمونه سال ۹۸ صنعت نفت انتخاب شدند

مدیران، کارمندان (رسمی، قراردادی مدت معین و موقت) و بازنشستگان نمونه صنعت نفت در سال ۱۳۹۸ انتخاب شدند.

به گزارش شانا، کارکنان نمونه صنعت نفت در سال ۱۳۹۸ شامل مدیران، کارکنان رسمی و غیررسمی (قراردادی مدت معین و مدت موقت) و بازنشستگان در چارچوب ضوابط و مقررات موضوعه انتخاب شدند.

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در این زمینه اعلام کرده است: با توجه به خط‌مشی و سیاست‌های متخذه و به‌منظور ایجاد فضای رقابتی سالم و سازنده، ترویج الگوهای رفتاری مطلوب سازمانی و شناسایی و تجلیل از کارکنان ساعی و شایسته‌ای که در تحقق اهداف صنعت نفت تلاش برجسته و مضاعفی به عمل می‌آورند، فرآیند انتخاب کارکنان نمونه صنعت نفت در سال ۱۳۹۸ براساس دستور ابلاغی وزیر محترم نفت و دستورعمل انتخاب و تشویق مدیران، کارمندان و بازنشستگان صنعت نفت، از اواخر مردادماه سال جاری آغاز و پس از انجام مراحل ارزیابی و بررسی شاخص‌های مورد نظر انجام شد.

بر اساس این گزارش، پس از انجام پروژه‌های ساماندهی وضعیت کارکنان قراردادی که در سال‌های گذشته در صدر برنامه‌های اولویت‌دار معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت قرار داشته است، در این دوره و برای اولین بار در صنعت نفت، کارکنان قراردادی اعم از مدت معین و مدت موقت از فرصتی برابر با کارکنان رسمی برخوردار بوده و در فرآیند انتخاب کارمندان نمونه مدنظر قرار گرفته‌اند.

فرزین‌ مینو، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با اشاره به انتخاب مدیران و کارمندان نمونه در قالب جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: امسال به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر کشور و همچنین ضرورت پرهیز از تجمعات، امکان برگزاری مراسم حضوری تقدیر از کارکنان نمونه میسر نشد.

وی فرآیند انتخاب مدیران و کارمندان نمونه را بر اساس دستورعمل‌های جاری دانست و افزود: شرکت‌های نفت، گاز، پالایش و پخش و صنایع پتروشیمی طبق سهمیه و شرایط اعلام شده، نسبت به معرفی کارکنان نمونه خود اقدام کردند.

مینو ضمن تبریک به برگزیدگان، ادامه داد: با توجه به نگرش ویژه مقام عالی وزارت، انجام این فرآیند در سال جاری نیز با زمان‌بندی مناسب‌تر و بازتعریف معیارهای انتخاب مدیران و کارکنان نمونه در دستور کار این معاونت قرار دارد.

کد خبر 311455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =