عرضه ۱۱۶ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در منطقه همدان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از عرضه ۱۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار مترمکعب گاز سی‌ان‌جی در هشت ماه سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی گفت: آمارهای مصارف سوخت در استان همدان از ابتدای فروردین‌ماه امسال تا پایان آبان‌ماه، حاکی از صرفه‌جویی ۱۰۴ میلیون لیتری مصرف بنزین از طریق جایگزین کردن آن با مصرف گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) است.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال تا پایان هشت ماه امسال ۱۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مترمکعب سوخت پاک در جایگاه‌های استان عرضه و مصرف شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، شاهد افزایش چهار درصدی مصرف سی‌ان‌جی هستیم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان افزود: هم‌اکنون در ۴۹ جایگاه منطقه همدان سوخت گاز طبیعی فشرده عرضه می‌شود که از این تعداد ۲۵ جایگاه تک‌منظوره (سی‌ان‌جی) و ۲۴ جایگاه دیگر دومنظوره (فرآورده مایع و سی‌ان‌جی) است.

روستایی یادآور شد: در زمان بروز اختلال موقت اخیر در سامانه هوشمند توزیع بنزین، بخش زیادی از بار عرضه سوخت را جایگاه‌های عرضه سوخت سی‌ان‌جی جبران کردند و این از مزایای توسعه سبد سوخت در بخش حمل‌ونقل است.

کد خبر 449996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =