تقاضای افزایش سقف تولید میدان نفتی یادآوران تا روزانه ۱۵۲ هزار بشکه

تقاضای افزایش ظرفیت تولید میدان مشترک نفتی یادآوران تا سقف ۱۵۲ هزار بشکه در نشست امروز شورای اقتصاد مطرح و مصوب شد.

به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری، هشتمین نشست شورای اقتصاد امروز (یکشنبه، ۲۶ شهریورماه) به ریاست محمد مخبر، معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار و ضمن ارائه چند گزارش، درخواست‌های بعضی از دستگاه‌های اجرایی بررسی و درباره آنها تصمیم‌گیری شد.

در این نشست که رئیس دفتر رئیس‌جمهوری، رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیران نفت، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی و نمایندگان مجلس عضو این شورا نیز حضور داشتند، وزیر جهاد کشاورزی گزارشی از پرداخت مطالبات گندمکاران ارائه کرد.

رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها نیز گزارشی از عملکرد ۶ ماه پرداخت یارانه‌های نقدی و نحوه تأمین مالی برای پرداخت یارانه‌های معیشتی ارائه کرد.

در این نشست درخواست وزارت نفت برای اصلاح مصوبه شورای اقتصاد درباره طرح حمایت از تولید خودروهای دوگانه‌سوز، تبدیل کارخانه‌ای خودروهای بنزینی به سی‌ان‌جی‌سوز و کمک به احداث جایگاه‌های هوشمند عرضه سوخت سی‌ان‌جی بررسی شد و پس از ارائه دیدگاه‌های اعضا، این درخواست تصویب شد.

تقاضای افزایش ظرفیت تولید میدان نفتی مشترک یادآوران تا سقف ۱۵۲ هزار بشکه در روز نیز از جمله پیشنهادهای مصوب در نشست شورای اقتصاد بود.

کد خبر 630331

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =