آمادگی ۲۵۰۰ جایگاه سی‌ان‌جی برای سوخت‌رسانی نوروزی/ طرح نظارت در جایگاه‌های سی‌ان‌جی اجرا می‌شود

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از اجرای طرح نظارت بر جایگاه‌های سی‌ان‌جی در ایام سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: کل ۲ هزار و ۵۰۰ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی کشور با ظرفیت کامل برای سوخت‌رسانی در ایام نوروز فعال است.

سعید رحمان‌سالاری در این باره به خبرنگار شانا گفت: با پایش‌ها از ابتدای اسفندماه سال ۱۴۰۲، کل ظرفیت جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی فعال و برنامه‌ریزی لازم برای کشیک‌ مناطق و شرکت‌های تعمیرکننده قطعات جایگاه‌ها نیز انجام شده است تا در صورتی که در ایام تعطیل جایگاهی دچار مشکل شد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانیم مشکل را رفع و تجهیزات را عملیاتی کنیم.

وی از توزیع روزانه ۲۱ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در کشور خبر داد و افزود: هم‌اکنون ظرفیت توزیع روزانه ۳۵ تا ۴۰ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی وجود دارد.

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به فعالیت ۲ هزار و ۵۰۰ جایگاه سی‌ان‌جی در کشور بیان کرد: ۱۲۰ جایگاه در حال ساخت داریم که امیدواریم تعدادی را سال آینده به‌ویژه در استان سیستان و بلوچستان راه‌اندازی کنیم.

رحمان‌سالاری افزود: طرح گلگشت نوروزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در سطح جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی نیز انجام می‌شود و گروه‌های تشکیل شده در مناطق از جایگاه‌های سی‌ان‌جی نیز بازدید می‌کنند و تذکرهای لازم را برای بهبود خدمات ارائه می‌کنند.

وی تاکید کرد: در ایام نوروز به‌صورت شیفتی و متمرکز در ستاد حضور داریم و مشکلات را رصد و با همکاری شرکت‌های تامین‌کننده برطرف می‌کنیم.

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های با اشاره به اینکه مصرف سی‌ان‌جی هم به تبعیت از مصرف بنزین در ایام نوروز افزایش می‌یابد، گفت: امیدواریم با تولید خودروهای گازسوز از سوی تولیدکنندگان، ظرفیت خالی توزیع سی‌ان‌جی در کشور به‌منظور جایگزینی با بنزین استفاده شود.

رحمان‌سالاری با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ درصد جایگاه‌های کشور، گواهی استاندارد را از سازمان ملی استاندارد دریافت کرده‌اند، گفت: از هموطنان عزیز می‌خواهیم در ایام سفرهای نوروزی، نظم و قوانین سوختگیری توصیه شده در جایگاه‌های سی‌ان‌جی را رعایت کنند، سرنشینان موقع سوختگیری پیاده شوند و مسیر خودروها در هنگام سوختگیری نیز باز باشد.

کد خبر 639306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =